Prodlužování řas

Metoda řasa na řasu

Tato speciální metoda spočívá v aplikaci umělých řas různých délek na jednotlivé přírodní řasy klientky pomocí speciálního lepidla, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Aplikujeme jednu řasu po druhé na Vaše řasy. Každá Vaše řasa bude mít přirozený vzhled – bude jemná, lehká a krásně splyne s Vaší přírodní řasou.

Objemové řasy

Objemové prodloužení řas metodou 3D až 20D spočívá v aplikaci 3 až 20 (ve vějířku) ultra tenkých a extra lehkých řas na jednu přírodní řasu pro vytvoření maximálního objemu.


Uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientek a dokáže vykouzlit neuvěřitelný objem i u velmi řídkých přírodních řas. Zároveň je nošení těchto lehoučkých řas velmi pohodlné a šetrné k přírodním řasám. Díky lehkosti používaných řas a flexibilnímu spoji speciálního lepidla vydrží objemové prodloužení mnohem déle než klasické řasy.

Jak dlouho řasy vydrží?

Přírodní řasy vypadávají přibližně za 60 dní a jsou nahrazovány růstem nových řas. Doplnění by se tedy mělo provádět jednou za tři týdny. Při doplnění se znovu dodají vypadlé řasy, které bylo aplikované na řasy vlastní, které vypadly.